Manicure hybrydowy – sposób na piękne paznokcie

Manicure hybrydowy – sposób na piękne paznokcie

30 czerwca 2020 Wyłączono przez Redakcja

Tematem tego krótkiego artykułu z dziedziny urody i kosmetyki jest manicure hybrydowy czyli specjalna metoda malowania paznokci, która cechuje się dużą trwałością, a także bardzo estetyczną formą. Jest to poważny rywal dla zwykłego manicure, dlatego warto przyjrzeć się tej propozycji bliżej i być może zacząć ją stosować. Po pierwsze jest o wiele zdrowszy dla paznokci niż jakikolwiek innych manicure. Do tego to także o wiele tańsza metoda, która pozwoli nam zaoszczędzić nasze pieniądze. Warto tę metodę stosować zamiast tipsów, które szkodzą naszym prawdziwym paznokciom, bo jak wiadomo, żeby przygotować paznokieć do nałożenia tipsów konieczne jest, aby go trochę wyszlifować i wyrównać, co znaczy poważne zniszczenie płytki paznokciowej.

Lakier, który stosuje się w tej technice jest zwykle złożony z innych składników niż lakiery dostępne w sklepach. Jest to specjalny lakier składający się z żelu, a więc gwarantuje niespotykane kolory, a także trwałość. Jest to także lakier, który nie zostanie zmyty za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci, tak więc wymagana jest następna wizyty u kosmetyczki, aby mogła ona uwolnić nas od warstwy lakiery.

Do tego jest to metoda, która pozostaje trwała przez około trzy tygodnie, a więc możemy się cieszyć pięknymi paznokciami przez bardzo długi czas. Jest to idealna metoda dla kobiet, która nie znoszą malowania paznokci, chcą o nich zapomnieć na długi czas. Idealnie sprawdza się, kiedy wyjeżdżamy na urlop, gdzie nie mamy ani czasu ani ochoty zajmować się malowaniem paznokci. Do tego jest to sposób, który trwa nie dłużej niż 45 minut, a więc metoda szybka i bezbolesna. Kosmetyczka przed przystąpieniem do właściwego zabiegu przygotowuje nasze paznokcie do pomalowania specjalnym lakierem.

Manicure to bardzo przyjemny zabieg! Potem maluje tym właśnie lakierem w trzech etapach, najpierw nakłada bazę, która chroni nasz paznokieć przed wpływam lakieru, potem kolor, który będzie pięknie się prezentował na naszych paznokciach, a na końcu utrwalacz, który posłuży jako lakier chroniący nasze paznokcie przed porysowaniem, odpryskami i  innymi niepożądanymi efektami. Potem wkłada nasze paznokcie pod lampę, która utwardza nasze nowo pomalowane paznokcie. Tak więc metoda jest szybka, trwała i absolutnie niezawodna. Śmiało można ją stosować niezależnie od tego, czy nasze paznokcie dobrze znoszą obecność lakieru czy też nie.