LAMI Cosmetics, czyli luksusowe kosmetyki do makijażu

LAMI Cosmetics, czyli luksusowe kosmetyki do makijażu

13 marca 2023 0 przez Redakcja A.O

Wybór odpowiednich kosmetyków może okazać się niezmiernie istotny w oczekiwaniu na efekt końcowy. Dobrze dobrane produkty sprawią, że makijaż będzie utrzymywał się znacznie dłużej, a efekt, który uzyskamy będzie dla nas zadowalający. Podczas wyboru produktów, warto zwracać uwagę na to, czy dana firma nie jest obojętna na krzywdę zwierząt. Wspierajmy marki, które nie testują swoich kosmetyków na żywych istotach. Luksusowe kosmetyki do makijażu, powinny nie tylko dobrze wyglądać, lecz także być bezpieczne dla nas i innych stworzeń. Sprawdźmy co znajdziemy w ofercie LAMI Cosmetics, które przekazuje 2% swoich miesięcznych dochodów na pomoc psom!

Matowa, płynna pomadka do ust

To produkt, który mimo swojego mocnego krycia, nie wysusza nam ust. Stworzony jest za pomocą specjalnej formuły, która jest kremowa i łatwa w rozprowadzaniu. Chcesz uzyskać idealne usta nude, które będą przyciągać wzrok? Mamy na to prostą receptę.

W pierwszej kolejności zadbaj o to, aby twoje usta były gładkie i pozbawione suchych skórek. Pomoże ci w tym peeling do ust. Jeśli nie posiadasz peelingu, możesz wykonać delikatny masaż ust za pomocą szczoteczki do zębów. Oczyść usta z tłustych produktów i przejdź do kolejnego kroku. Jeśli twoje usta naturalnie posiadają ciemniejszy kolor, zneutralizuj go przy użyciu podkładu lub korektora. Pamiętaj, aby wybierać lekkie produkty, gdyż te mocno matujące mogą wysuszyć twoje usta. Za pomocą konturówki w odcieniu brązu obrysuj kontur. Następnie aplikatorem lub cienkim pędzelkiem nałóż pomadkę, a później rozetrzyj granicę między pomadką a konturówką. Wklep produkt w usta, do uzyskania gładkiej tafli. Jeśli chcesz uzyskać mocniejszy efekt, nałóż więcej pomadki i ponownie ją wklep.

Zastygający rozświetlacz do ciała w płynie. Luksusowe kosmetyki do makijażu

Płynny rozświetlacz ma za zadanie nadać skórze blasku i zdrowego wyglądu, tym samym ukrywając zmęczenie. Dodatkowo podkreśla wybrane partie ciała np. obojczyki lub kości policzkowe. Produkt firmy LAMI Cosmetics został stworzony na bazie wody, dzięki temu daje gwarancję lekkości. Możemy stosować go nie tylko na twarz czy dekolt, a także na całe ciało. Czy wiesz, że odcień rozświetlacza powinno się dobierać do karnacji? Dzięki temu między innymi skutecznie podkreślimy naszą opaleniznę. Osoby o jasnej karnacji powinny wybierać produkty wpadające w srebrny odcień. Drobinki są chłodniejsze i lepiej komponują się z jasną skórą. Natomiast ci, którzy posiadają ciemniejszą karnację lub po prostu są opaleni, powinni wybierać rozświetlacze, o złotych barwach.