Ponętna bielizna sposobem na namiętność

Ponętna bielizna sposobem na namiętność

3 czerwca 2020 0 przez Redakcja

Najlepszym sposobem na rozpalenie atmosfery w sypialni jest nabycie bielizny zmysłowej. Jej szeroki asortyment sprawia, że coś dla siebie znajdą zarówno kobiety śmiałe jak i konserwatystki, które chcą jedynie zaznaczyć, że seksualna sfera życia jest dla nich istotna.

Niewątpliwie ciekawą możliwością jest włożenie bodystocking, czyli koronki oplatającej całe ciało z pikantnym rozcięciem w kroku. Rozciągliwa kabaretka oplatająca kobiecą .Omawiany strój z pewnością pobudzi męskie spojrzenie. Bardzo atrakcyjną i śliczną propozycją w tym zakresie jest model Abra wyprodukowany przez Livia Corsetti. To oczywiście nie koniec możliwości, bo pozostaje obfity wybór bielizny zdobiącej zarówno dół jak i górę sylwetki.

Koronkowe figi lub stringi również przyciągną męski wzrok. Kobieta może pokusić się również o pas do pończoch lub gorsecik. Pociągające są również półbiustonosze, to znaczy konstrukcje przytrzymujące biust, ale odkrywające pierś w okolicach brodawki. Co do brodawek, to można na nie nałożyć specjalne ozdobne nakładki.

Kuszącą bieliznę zakładamy po to, by zaintrygować naszych mężczyzn. Panowie szaleją na punkcie przewiewnych haleczek. Diabeł oczywiście zawsze tkwi w szczegółach – ważne jest to, aby halka była wykonana ze znakomitego pod względem jakości materiału, a jednocześnie aby była bardzo gustownie wykonana. Warto polecić na przykład haleczki Obsessive ze względu na ich modele, które nienagannie podkreślają kobiece wdzięki. Można jednakowoż znaleźć takie haleczki, które mają wstawki modelujące figurę, a więc podkreślające talię oraz tworzące biust bardziej wydatnym. Interesującym pomysłem stosowanym w haleczkach mających podgrzewać męskie zmysły jest także pionowe pękniecie na miseczkach, które ma kusić i pobudzać wyobraźnię. Istnieje także możliwość założenia pikantnych kostiumów, nakłaniających do erotycznych gier, jak na przykład kostium pielęgniarki, kelnerki, sprzątaczki, stewardessy, diablicy czy piratki. W okresie świątecznym ogromnym zainteresowaniem cieszy się także kostium Mikołajki. Przecież w sypialni może być także z humorem.

Po to, aby włożyć powabną bieliznę wcale nie trzeba szukać okazji, wystarczy odpowiedni nastrój, ale są takie momenty w życiu dwojga ludzi, których specyfikę dobrze jest odpowiednio celebrować. Taką chwilą jest między innymi noc poślubna. Warto na tę okazję mieć coś pięknego. Panny Młode szukają z reguły czegoś białego, wybierają gorset, komplet stanik, majtki, pas do pończoch, ale także odważne bodystoking.

Możliwości jest sporo. Samo ubranie bielizny erotycznej jest czytelnym sygnałem, że dwójka otwiera się na nowe doznania, że seks staje się celebracją i obopólną przyjemnością. W ubieraniu erotycznej bielizny jednakowoż chodzi o to, aby się prezentować i podkreślać swoje atuty, ale także aby uwodzić i rozbudzać pożądanie, po to, aby wdrażać różne fantazje, które sprawią, że życie stanie się bardziej zmysłowe i piękniejsze. Przecież udane życie seksualne przekłada się na zdrowie fizyczne i psychiczne. Seks jest świetnym lekarstwem na wszystko, do tego nie posiada skutków ubocznych.

Ubrane w powabną, seksowną bieliznę wartą grzechu figura bardzo pobudza i działa na wszystkie męskie zmysły. Warto zobaczyć, w czym czujemy się wyjątkowo i co budzi największy zachwyt naszego partnera.