Medycyna estetyczna Kraków, czyli sposób na uśmiech każdego dnia

Medycyna estetyczna Kraków, czyli sposób na uśmiech każdego dnia

6 stycznia 2023 0 przez Redakcja AO

W ostatnich latach medycyna estetyczna stała się codziennością dla wielu osób. Dla większości z ich to ogromna pomoc w walce z kompleksami, a także poprawa jakości życia. Wśród wielu zabiegów, każdy może znaleźć coś dla siebie. Na profesjonalnej konsultacji zostaniemy poinformowani o możliwych zabiegach oraz najczęściej zostanie nam polecony jeden z nich, dopasowany do naszych potrzeb. Medycyna estetyczna Kraków – nie wahaj się, sprawdź sam!

Botox

Wśród wielu dostępnych zabiegów możemy wyróżnić między innymi toksynę botulinową, czyli mówiąc inaczej botox.  Ostrzykiwanie niewielką igłą, pozwala na blokowanie działania mięśnia. Zapobiega to tworzeniu się zmarszczek w tej okolicy i wygładza te, które już istnieją. Z tego zabiegu może korzystać każdy dorosły, niezależnie od płci. Botox w okolicach twarzy spowoduje odmłodzenie naszej cery. Dlatego szczególnie polecany jest dla osób z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Warto dodać, że odpowiednio wykonany zabieg, nie zmieni naszej twarzy w maskę, a jedynie wypełni powstałe zmarszczki oraz będzie zapobiegać powstawaniu nowych.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu – botox?

Jak większość zabiegów, również i ten posiada przeciwwskazania. Niestety nie każdy może skorzystać z tego typu odmłodzenia cery.

Jakie są powody, które mogą przesądzić o tym, że nie jest to zabieg dla nas? Sprawdźmy! Wśród przykładowych przeciwwskazań, wyróżnić możemy:

  • stosowanie antybiotyków
  • przebyty zawał serca
  • ciąża i karmienie piersią
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • uszkodzenia skóry.

Mezoterapia igłowa

To jeden z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Ma on na celu odżywić oraz nawilżyć naszą cerę. Za pomocą igły, personel wstrzykuje nam kwas hialuronowy oraz substancje odżywcze. Dzięki temu zabiegowi nasza skóra jest nawilżona nie tylko na zewnątrz, lecz także od środka. Najczęściej efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, w zależności od pacjenta. Co więcej, mezoterapia igłowa może obejmować dowolną partię ciała.

Jak wybrać odpowiedni gabinet? Medycyna estetyczna Kraków

Wybór odpowiedniego miejsca, zawsze powinien być dla nas priorytetem. Zwłaszcza, gdy w planach mamy ingerencję w nasz wygląd (chociażby skóry). Szukając odpowiedniego gabinetu powinniśmy pamiętać o kilku kwestiach. Przykładowo, zwróćmy uwagę na personel, powinien on być dobrze wykwalifikowany. Każda usługa powinna być wykonywana z największą starannością oraz wiedzą. Co więcej, szukajmy miejsc, które mają życzliwe podejście do klienta. Zabiegi medycyny estetycznej jak i zaawansowanej kosmetologii, powinny odbywać się w miłej atmosferze. Dodatkowo, gabinety, które oprócz zabiegów, również edukują w kwestii np. pielęgnacji, mogą przynieść nam więcej korzyści. Stawiajmy tylko na profesjonalistów, takich jak BE NEW CLINIC.