Wykonywanie makijażu ślubnego

Wykonywanie makijażu ślubnego

24 maja 2020 Wyłączono przez Redakcja

Ślub, najważniejsze wydarzenie w życiu kobiety. Każda Panna Młoda chce wyglądać wyjątkowo, niepowtarzalnie, olśniewająco.

Nie warto odkładać wyboru dobrej makijażystki na ostatnią chwilę, warto wykonać próbny makijaż, warto powierzyć swój wizerunek w tym wyjątkowym dniu profesjonalnej stylistce urody.

Kolorystyka i dodatki makijażu ślubnego ulegają modowym trendom, również technika przygotowania makijażu zmienia się, jednak makijaż ślubny powinien komponować się z całością stylizacji Panny Młodej, musi pasować do jej stylu, temperamentu i osobowości. W makijażu ślubnym kobieta musi się czuć elegancko, naturalnie i pewnie, makijaż powinien subtelnie podkreślać piękno jej urody.
Prawdziwym ekspertem w zakresie makijażu ślubnego jest Kamilla Jastrzębska z atelier wizażu i wizerunku „Feniks Style” w Bydgoszczy (feniksstyle.pl). Kamilla wykonuje wyjątkowe ślubne make’upy i oryginalne kobiece metamorfozy do sesji fotograficznych. Z przyjemnością polecam talent i doświadczenie tej bydgoskiej wizażystki.